اگر می خواهید رتبه الکسا را به شدت افزایش دهید و همچنین افزایش رتبه الکسا رایگان باشد حتما مطلب دانلود نرم افزار افزایش رتبه در الکسا رایگان را از آکادمی تجارت آنلاین ایتروز دنبال بفرماید.

افزایش رتبه در الکسا

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می فرماید رتبه الکسا به دو قسمت منطقه ای و جهانی تقسیم می شود و عدد نمایش داده در رتبه نشان دهنده جایگاه شما در آن نقطه یا جهان است. با پیشرفت سایت شاهد افزایش رتبه الکسا خواهید بود و در غیر این صورت رتبه الکسا کاهش پیدا می کند.

دانلود نرم افزار افزایش رتبه در الکسا رایگان

افزایش اعداد در رتبه الکسا نشانه خوبی نیست. روش های بسیاری برای افزایش رتبه در الکسا وجود دارد که برخی از آنها اصولی و توسط متخصصان سئو انجام می شود که نیاز به دانش فنی و علم بهینه سازی سایت (سئو) دارد و پس از دریافت رتبه تغییرات شدیدی احساس نمیشود. اگر بخواهیم بهتر توضیح دهیم وقتی افزایش رتبه الکسا به صورت تخصصی انجام شود وقتی به یک رتبه ای می رسد تا مدت زیادی در آن رتبه باقی می ماند اما اگر افزایش رتبه الکسا واقعی نباشد پس از حذف ترافیک تقلبی سریعا رتبه به شدت افزایش پیدا می کند.

تفاوت افزایش رتبه الکسا رایگان و پولی

وقتی برای انجام کاری به متخصص آن کار هزینه پرداخت می کنید تا حدود زیاد مطمئن هستید که آن کار به درستی قابل انجام است البته خیلی از به ظاهر متخصصین هم از روش های تقلبی برای افزایش رتبه الکسا استفاده می کنند که متاسفانه از عواقب این کار مطلع نیستند اما یک متخصص حرفه ای با نمونه کار سئو می تواند افزایش رتبه الکسا را تضمین نماید.

روش های افزایش رتبه الکسا رایگان وجود دارد که می توان با جستجو در گوگل آنها را پیدا کنید اما برخی از این روش های برای جذب بازدید بکار می آید و نه تنها باعث افزایش رتبه الکسا سایت شما نمی شود بلکه بر عکس روش های تقلبی شاید در مدت زمان استفاده از آن امکانات مانند نرم افزار افزایش رتبه در الکسا رایگان رتبه الکسا سایت شما بهتر شود اما پس از استفاده نکردن از نرم افزار رتبه به شدت افزایش پیدا می کند.

دانلود نرم افزار افزایش رتبه در الکسا رایگان

قبل از دانلود نرم افزار افزایش رتبه در الکسا رایگان ایتروز وظیفه خود می داند در رابطه با عواقب استفاده از روش های تقلبی افزایش رتبه در الکسا توضیحات کامل را ارائه نماید. به غیر از مطالب گفته شده الگوریتم گوگل و ربات های جستجوگر تمامی فعالیت های سایت شما و وردی های آن را بررسی می نماید. ربات های گوگل اگر متوجه ترافیک تقلبی به سایت شما شوند آن را بلاک می کند که به زبان ساده می توان گفت باید کلا آن دامنه را دور بیندازید. حال که از عواقب استفاده از روش های تقلبی افزایش رتبه الکسا مطلع شدید از طریق لینک زیر می توانید به صورت مستقیم نرم افزار افزایش رتبه در الکسا رایگان را دانلود نماید.

دانلود نرم افزار افزایش رتبه در الکسا رایگان

آموزش نرم افزار افزایش رتبه در الکسا رایگان

پس از دانلود مستقیم نرم افزار آن را باز کرده و لینک های مورد نظر خود را به آن اضافه نماید. سپس از طریق منوی سمت راست کشورهای مورد نظر که می خواهید از آنها ترافیک دریافت کنید را وارد نماید. سپس می توانید در مواقعی که نمی خواهید ترافیک به سایت خود ارسال کنید آن را در حالت استاپ و برای استفاده استارت کنید. توجه داشته باشید نرم افزار افزایش رتبه در الکسا رایگان از پهنای باند اینترنت شما استفاده می کند و وارد کردن تعداد لینک در آن بستگی به پهنای باند اینترنت شما دارد.

 

منبع » آکادمی ایتروز