طراحی سایت ارزان یا بیان بهتر طراحی سایت حرفه ای با هزینه کم از ۳۰ تا ۴۰۰ هزار تومان در مدت زمان ۲۴ تا ۴۸ ساعت راه اندازی طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

پلن های طراحی سایت ارزان این امکان را به شما می دهد بتوانید وب سایت حرفه ای خود را با قیمت کم تهیه نماید. کیفیت فوق العاده قالب های ایتروز زیبایی را به همراه دارد. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و حالت ریسپانسیو قالب ها این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند وب سایت شما را در هر دستگاهی مانند گوشی های هوشمند، تبلت، لپ تاپ و پی سی مشاهده نماید.

قالب های طراحی سایت ارزان

قالب های طراحی سایت ارزان

قالب های طراحی سایت ارزان در دسته بندی های شرکتی، فروشگاهی، آژانس مسکن، پزشکی، ورزشی، رستوران و کافه، خبر و شخصی پرکاربرد برای تمامی اصناف می باشد. به راحتی می توانید پیش نمایش قالب های طراحی سایت ارزان را مشاهده نماید. پس از ورود به صفحه قالب های سایت می توانید دسته بندی ها و پیش نمایش قالب ها را مشاهده نماید. برای مشاهده بخش های مختلف هر قالب مانند صفحات درباره ما، خدمات، تماس باما و… بر روی هر قالب کلیک نماید.

قیمت طراحی سایت ارزان

قیمت طراحی سایت ارزان برای سایت ها و فروشگاه ها متفاوت است. قیمت طراحی سایت ارزان به مدت زمان ۳ماه با قیمت ۳۰ هزار تومان و سالانه ۱۰۰ هزار تومان و قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان به مدت زمان ۳ ماه با قیمت ۴۰ هزار تومان و سالانه ۱۲۰ هزار تومان می باشد. قیمت فوق برای راه اندازی و هاست قالب ها می باشد.

افزودنی های سفارش

یکی از امکانات طلائی که ایتروز برای مشتریان خود قرار داده و تاثیر مستقیم در قیمت پلن ها دارد افزودنی های سفارش است. افزودنی سفارش مرحله ای از سفارش است که در این مرحله می توانید امکانات جدیدی را به سفارش اضافه نماید.

این امکانات شامل تنظیم پیش نمایش، فارسی سازی قالب، فارسی سازی پنل مدیریت، بهینه سازی سایت، پشتیبان گیری ماهیانه، آموزش با هزینه اضافی به سفارش اضافه میگردد. اگر با وردپرس آشنایی داشته باشید بدون نیاز به افزودنی ها می توانید پس از نصب و راه اندازی قالب ادامه موارد را خودتان بر عهده گیرید در غیر این صورت با امکان انتخاب افزودنی اختصاصی سازی قالب با پرداخت هزینه ای اندک تمامی موارد شامل فارسی سازی قالب، بارگذاری لوگو، منو، اسلاید، درج محتوا و تصاویر برای صفحات درباره ما، تماس با ما و خدمات مطابق با نسخه دمو قالب، محتوا و تصاویر شما جایگزین می شود. تنظیم فرم ارتباط با ما و ایجاد ایمیل های اختصاصی برای شما انجام شده و طی ۴۸ ساعت کاری تحویل میگردد. در صورت انتخاب افزودنی اختصاصی سازی قالب نیاز به انتخاب هیچ گونه افزودنی دیگر نیست.

اطلاعات و زمان تحویل طراحی سایت ارزان

همانطور که پیش تر توضیح داده شد با انتخاب افزودنی اختصاصی سازی قالب زمان تحویل ۴۸ ساعت و در صورت عدم انتخاب این گزینه زمان تحویل ۲۴ ساعت می باشد. تمامی اطلاعات کنترل پنل سایت و همچنین کنترل پنل هاست پس از اتمام برای شما به پست الکترونیکی معرفی شده در حساب کاربری ارسال خواهد شد.

سفارش طراحی سایت ارزان

برای سفارش طراحی سایت ارزان وارد صفحه وردپرس شده پلن مورد نظر خود را انتخاب و روی دکمه سفارش کلیک نماید. تمامی مراحل ثبت سفارش در ویدئو راهنمای سفارش قابل مشاهده می باشد. سوالات قبل از خرید خود را از طریق بخش نظرات همین صفحه و یا تماس با ما می توانید مطرح نماید.

منبع » آکادمی ایتروز