دریافت درگاه پرداخت بدون نماد الکترونیکی چگونه ممکن است؟ آیا می شود بدون گرفتن نماد الکترونیکی درگاه پرداخت برای وب سایت دریافت کرد؟ برای پاسخ به این پرسش ها همراه آکادمی ایتروز باشید.

دریافت درگاه پرداخت

همانطور که می دانید یکی از لازمه های دریافت درگاه پرداخت از طرف بانک کسب تائیده از سایت نماد الکترونیکی می باشد. اینماد یا نماد الکترونیکی زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد و مسئول احراز هویت وب سایت ها برای اطمینان بیشتر در خرید اینترنتی می باشد. اگر تمایل به دریافت اینماد دارید می توانید وارد وب سایت اینماد شده در آن ثبت نام نماید و طبق درخواست های اینماد مدارک و مشخصات لازم را تکمیل و ارسال نماید. پس از تائید کسب و کار که به صورت کلی به دو بخش تائیده مشخصات و مدارک , تائیده فنی سایت تقسیم می شود لینک مورد نظر برای دامنه سایت شما صادر می گردد. پس از دریافت کد اینماد می توانید با مراجعه به وب سایت بانک مورد نظر درخواست درگاه پرداخت نماید.

در این روش می بایست مطابق با فعالیت خود مجوزهای لازم را برای ارائه به اینماد ارسال نماید و اگر غیر از این است متاسفانه موفق به دریافت اینماد نمی شوید. البته لازم به ذکر است برخی از کسب و کارها نیاز به دریافت اینماد نمی باشند که شما می توانید از طریق پرسش های متداول و یا ارتباط با اینماد به شماره ۸۵۱۹۴۷۴۷-۰۲۱ در این رابطه اطلاعات لازم را کسب نماید.

درگاه پرداخت بدون نماد الکترونیکی

آیا می شود بدون گرفتن نماد الکترونیکی درگاه پرداخت برای وب سایت دریافت کرد؟ در این بخش می خواهیم اطلاعاتی در این رابطه ارائه دهیم. حال باید بگویم دریافت درگاه پرداخت بدون نماد الکترونیکی ممکن است. درگاه پرداخت بدون نماد الکترونیکی هم برای افراد حقیقی و حقوقی مقدور است اما تفاوت هایی با توضیحات بالا و دریافت درگاه پرداخت توسط اینماد دارد.

دریافت درگاه پرداخت بدون نماد الکترونیکی

برای دریافت درگاه پرداخت بدوم نماد الکترونیکی به شما دو شرکت مطرح و معتبر در بازار را معرفی می نمایم. منظور از اعتبار علاقه استفاده کاربران به دلیل ارائه خدمات کاربرپسند می باشد که این دو شرکت توانسته اند بیشترین کاربر را سمت خود جلب نمایند.

درگاه زرین پال

شرکت زرین پال ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین بدون نیاز به دریافت نماد الکترونیکی می باشد. شما پس از ثبت نام  در سایت زرین پال می توانید درگاه پرداخت خود را دریافت و بر روی سایت پیاده سازی نماید.

درگاه Pay

شرکت Pay ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین و مثل زرین پال بدون نیاز به دریافت نماد الکترونیکی می باشد. شرکت Pay از درگاه پرداخت بانک سامان استفاده می کند. شما پس از ثبت نام می توانید درگاه خود را دریافت و بر روی سایت پیاده سازی نماید.

نقد و بررسی دریافت درگاه بدون نماد الکترونیکی و با نماد الکترونیکی

هر کدام از روش های بالا معایب و مزایای خود را دارد که در این بخش به آنها می پردازیم.

معایب و مزایای درگاه پرداخت با نماد الکترونیکی

از مزایای اینماد زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت می توان به صحت اطلاعات سایت اشاره کرد. این سازمان به دقت مدارک و اطلاعات متقاضیان را بررسی می نماید و وب سایت را از نظر استانداردهای فنی لازم جهت صهولت کاربران برای خرید بررسی و تائید می نماید. کاربران به راحتی می توانند از طریق کلیک بر روی لوگوی اینماد در سایت مذکور اطلاعات آن را بررسی و یا از سایت شکایت نمایند. همچنین از طریق سایت اینماد می توانند صحت اطلاعات را استعلام نمایند. در کل می توان گفت دریافت اینماد تا حدود زیادی می تواند خرید را برای مشتری امن نماید.

یکی دیگر از مزایای مهم داشتن اینماد که بازهم به نفع مشتری می باشد شکایت مشتریان در صورت صحت و ارائه مدرک های لازم می تواند مجوز را لغو نماید. در نهایت باید گفت نماد الکترونیکی مسئول احراز هویت کسب و کار و محل فعالیت آن برای خرید مطمئن کاربران می باشد. مشاهده لوگوی اینماد در سایت کاربر را دلگرم می سازد تا به آن کسب و کار بیشتر اعتماد کند و بداند در صورت تخلف سازمانی به آن رسیدگی می کند.

معایب آن بیشتر توجه کسب و کارهایی است که جوازهای لازم برای دریافت اینماد را ندارند.

معایب و مزایای درگاه پرداخت بدون نماد الکترونیکی

از مزایای درگاه پرداخت بدون نماد الکترونیکی می توان بیشتر به نفع کسب و کارهایی دانست که به هر دلیلی جواز لازم برای فعالیت را ندارند. از این طریق می توانید درگاه پرداخت برای وب سایت خود دریافت نماید و کسب درآمد کنید.

از معایب درگاه پرداخت بدون نماد الکترونیکی می توان به دریافت سود تراکنش ها اشاره نمود . همچنین به دلیل دریافت سود و خصوصی بودن این شرکت ها نمی توان تصویر شفافی از لغو درگاه پرداخت در صورت تخلف اشاره نمود.

لطفا در قسمت نظرات تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.

 

منبع » آکادمی ایتروز