any desk نرم افزار کنترل از راه دور شما را قادر می سازد به کامپیوترهای دیگران متصل شوید. برای دانلود نرم افزار انی دسک (any desk) همراه آکادمی ایتروز باشید. محبوبترین نرم افزار کنترل از راه دور در چند سال قبل نرم افزار تیم تیم ویور بود که در حال حاضر برای ایرانی ها غیر فعال است. یکی دیگر از نرم افزار های کنترل از راه دور سیستم انی دسک است.


همراهان عزیز آکادمی ایتروز متاسفانه نرم افزار anydesk خدمات دهی را به ایران بسته. از این پس می توانید از aeroadmin نرم افزار کنترل از راه دور رایگان استفاده نماید. معرفی و آموزش کامل نرم افزار در لینک موجود است.


any desk نرم افزار کنترل از راه دور

انی دسک (any desk) نرم افزار کنترل از راه دور سیستم که با آن قادر خواهید بود از طریق کامپیوتر خود از راه دور وارد کامپیوتر افراد دیگر شوید. از خصوصیات این نرم افزار فایل نصبی کم حجم که به سرعت قابل دانلود می باشد. محیط ساده انی دسک (any desk) کار با این نرم افزار را بسیار آسان نموده. همچنین این نرم افزار قابل حمل بوده و بر روی سیستم نصب نمی شود بنابراین به راحتی بر روی هر کامپیوتر قابل اجرا است.

دانلود نرم افزار انی دسک (any desk)

برای دانلود نرم افزار انی دسک any desk به وب سایت آن مراجعه فرماید و آن را دانلود نماید.

آموزش استفاده از نرم افزار انی دسک (any desk)

پس از دانلود نرم افزار انی دسک (any desk) آن را اجرا نماید. پس از اجرا در قسمت any desk address شماره ای نمایش داده می شود. از طریق این شماره کامپیوتر دیگری که بر روی آن هم انی دسک فعال است می تواند با وارد کردن شماره در قسمت remote desk به سیستم شما متصل شود و همچنین برعکس.

 

آموزش انی دسک anydesk

 

منبع » آکادمی ایتروز