طراحی سایت در کانادا استفاده از متدهای روز طراحی سایت در جهان ارائه خدمات حرفه ای به ایرانیان مقیم کانادا به صورت آنلاین از ابتدا تا پشتیبانی طراحی سایت در کانادا

طراحی سایت در کانادا

طراحی سایت در کانادا شامل طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک می باشد که متخصصان ایتروز با مشاوره آنلاین و بررسی نیاز مشتری پیشنهاد خود را ارائه می نمایند. خدمات طراحی سایت در کانادا شامل تمامی اصناف، شرکت ها، سازمان‌ها و تمامی افرادی که می خواهند تجارت خود را در فضای مجازی به کاربران معرفی نمایند تقسیم بندی می‌شود.

مدیریت سایت ها

تمامی طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت اصناف مانند وکلا، تجار و… همراه با پنل مدیریت ارائه می شود و شما می توانید بخش های مختلف سایت خود را در هر نقطه ای از جهان یا کانادا مدیریت نماید. در رابطه با نحوه آموزش پنل مدیریت در ادامه توضیح داده خواهد شد.

شما می توانید بدون علم طراحی سایت آن را در کانادا یا هر کجای جهان مدیریت نماید.

مهم ترین قابلیت طراحی سایت داینامیک یا پویا که قابل مدیریت هستند ایجاد مطالب نامحدود و ویراش تمامی مطالب می باشد. همچنین در آینده شما می توانید بدون تغییر در محتوا و تصاویر قالب سایت را تغییر دهید و قالب جدید برای سایت طراحی نماید. طراحی قالب جدید نیازی به طراحی کامل سایت و ایجاد دوباره محتوا و تصاویر ندارد.

با خدمات طراحی سایت در کانادا دیگر نیازی به طراحی مجدد وجود ندارد و تنها قالب سایت به روز می شود.

طراحی سایت سفارشی در کانادا

ایتروز با در اختیار داشتن نیروی متخصص طیف گسترده ای را در زمینه های تجارت آنلاین که یکی از زیر مجموعه های آن طراحی سایت است ارائه می‌دهد. شما می توانید خواسته خود را با کارشناسان ما به صورت آنلاین درمیان گذاشته تا بهترین راهکارها را ارائه نمایند. البته یک خبر خوب برای طراحی سایت سفارشی در کانادا در صورتی انجام می شود که شما ایده ای خاص را بخواهید در فضای مجازی پیاده سازی نماید در غیر این صورت فکر نکنید! چون ما راهکارهای شما را آماده کرده ایم.

رسالت ایتروز بر پایه گسترش تجارت در فضای مجازی برنامه ریزی شده تا تمامی کسب و کارها با کمترین هزینه بتوانند وارد این تجارت نوین شده و با راهکارهای ما تجارت خود را گسترش دهند.

پکیج های طراحی سایت

ما با تجربه و بررسی نیاز‌های مشتریان امکانات مورد نیاز آنها را دسته بندی نموده و رسالت سازمانی خود را در پکیج های طراحی سایت پیاده سازی کرده ایم.رسالت ایتروز بر پایه گسترش تجارت در فضای مجازی برنامه ریزی شده تا تمامی کسب و کارها با کمترین هزینه بتوانند وارد این تجارت نوین شده و با راهکارهای ما تجارت خود را گسترش دهند.ما با تجربه چندین ساله، تحقیق و بررسی امکاناتی را در پکیج های طراحی خود قرار داده ایم که قدم به قدم یا پکیج به پکیج بتواند آن کسب و کار را در فضای مجازی رشد دهد و باعث سود آوری و گسترش بازار آن شود که نمونه های انجام شده زیادی در چندین سال اخیر در کارنامه ایتروز است.

پکیج های طراحی سایت در کانادا

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می فرماید پکیج ها به دو قسمت طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی تقسیم می شود که در این مطلب تنها در مورد طراحی سایت در کانادا صحت می شود و در آینده اطلاعات کاملی در مورد طراحی فروشگاه اینترنتی در کانادا منتشر خواهد شد. پکیج طراحی سایت شامل پایابیز ارزان، پایابیز پایه، پایابیز پیشرفته، پایابیز حرفه ای می باشد که با کلیک بر روی هر کدام می توانید امکانات هر یک را به صورت کامل مشاهده نماید و همچنین پکیج ها را با یکدیگر مقایسه نماید. تمامی امکانات نرم افزاری ، سخت افزاری ، خدمات پس از فروش و پشتیبانی در قسمت مقایسه پکیج ها مشخص شده.

مقایسه پکیج های طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

سرمایه خود را افزایش دهید

همانطور که می دانید هر کسب و کار برای رشد و پیشرفت راهکار مناسب با خود را دارد اما ما در این مطلب به صورت کلی صحبت می کنیم و راهکارهای کلی را ارائه میکنیم. برای راهکارهای تخصصی می توانید سوالات خود را از طریق گفتگوی آنلاین و ارسال فرم تماس با ما برای ایتروز ارسال نماید.
در طراحی و پیاده سازی پکیج ها فرض بر این است که شما با حداقل هزینه می خواهید کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید و خدمات یا محصولات خود را ارائه دهید. امکانات مورد نیاز شما برای شروع یک کسب و کار قابل رشد در فضای مجازی در پکیج طراحی سایت پایه قرار داده شده که شامل امکانات کاملی برای شروع کسب و کار است.
وقتی با پکیج طراحی سایت پایه شروع به فعالیت در اینترنت توسط راهکارهای ایتروز کردید طبق برنامه ریزی ها و تحلیل های ما پس از مدتی نیاز به ارتقا پکیج پیدا می کنید و نیاز خواهید داشت امکانات جدیدی را به سایت اضافه نماید در این مرحله نیازی به طراحی مجدد نمی باشد بلکه با ارتقا به پکیج طراحی سایت پیشرفته امکانات مورد نیاز را دریافت می نماید و تنها هزینه مابه التفاوت پکیج را پرداخت می کنید ما شما را تا رسیدن به پکیج طراحی سایت حرفه ای که تمامی امکانات برای تجارت حرفه ای را دارد هدایت می نمایم. اگر در بررسی کارشناسان نیازی به شورع با پکیج پایه نبود می توانید از پکیج های بالاتر طراحی سایت را آغاز نماید. مقایسه پکیج های طراحی سایت این امکان را می دهد در یک نگاه امکانات پکیج ها را با هم مقایسه نماید.

سرمایه شما را در فضای مجازی چند برابر کرده و بخشی از آن را برای ارتقا سایت و پیشرفت بیشتر، هزینه می کنید.

ایتروز مشاور و مجری تجارت آنلاین است و طراحی سایت بخشی از کار ما می باشد رسالت اصلی گسترش کسب و کار شما در فضای مجازی و می خواهیم با علم خود فروش محصولات و مشاهده خدمات شما را در فضای مجازی افزایش دهیم. این پیشرفت باعث ایجاد امکانات جدید می شود که در هر پکیج این امکانات قرار داده شده و شما با ارتقا پکیج طراحی سایت از این امکانات برخوردار می شوید و کارشناسان ما شما را در این مسیر یاری‌ می نمایند.

طراحی سایت در کانادا و جهان

از شهر های ارائه خدمات طراحی سایت در کانادا می توان به انتاریو، تورنتو، اتاوا و… اشاره کرد اما ایتروز بدون مرز با تمامی ایرانیان جهان در ارتباط و همکاری است. تمامی خدمات ما از ابتدا تا انتها به صورت آنلاین ارائه می شود و بدون نیاز حضوری می توانید از تمامی خدمات ما بهره‌مند شوید.

طراحی سایت در کانادا و جهان

نحوه طراحی سایت در کانادا و جهان

سوالات قبل از خرید

شما می توانید سوالات قبل از خرید در رابطه با طراحی سایت در کانادا را از طریق گفتگوی آنلاین که در قسمت راست پایین صفحه قرار دارد پرسیده و در همان زمان پاسخ آن را دریافت نماید. کارشناسان شما را برای طراحی سایت راهنمایی میکنند و پرتکرار ترین سوالات در قسمت پرسش و پاسخ سایت قابل مشاهده می باشد.


مشاوره تخصصی

پس‌ از بررسی طراحی سایت سفارشی یا رزرو پکیج مورد نظر برای مشاوره تخصصی و دریافت نیازهای کارفرما برای تحلیل و بررسی اطلاعات از طریق پیام رسانهای ایمو و واتس آپ که در بخش تماس با ما قابل مشاهده است در ارتباط خواهیم بود.


آغاز انجام پروژه

برای آغاز انجام پروژه طراحی سایت در کانادا لازم‌ به ایجاد حساب برای دریافت خدمات می باشید. از طریق پرتال کاربری حساب جدید ایجاد نموده و از طریق آن حساب می توانید اعلان های ما را دریافت نماید. سرویس های خود را مشاهده کنید، درخواست تیکت پشتیبانی نماید و همچنین تراکنش های مالی خود را مدیریت و صورت حساب ها را به صورت آنلاین مشاهده و پرداخت نماید.


شرایط پرداخت

برای آغاز پروژه های طراحی سایت در کانادا لازم به رزور پکیج برای مرحله اول می باشد که تنها هزینه هاست و دامنه پکیج محاسبه می شود. در پکیج های ارزان تنها هزینه هاست محاسبه می شود. پس از بارگذاری نهایی و رضایت کارفرما مابقی حساب به صورت آنلاین دریافت می‌گردد.

سوالات خود را در رابطه با شرایط پرداخت از ما بپرسید


طراح اولیه سایت

پس از پرسش سوالات قبل از خرید، مشاوره تخصصی و رزور پکیج مورد نظر زمان طراحی سایت فرا رسیده. ما با اطلاعات و تفکراتی که در جلسات آنلاین تبادل نظر شده طرح اولیه سایت را برای شما ارسال می نمایم که به غیر از پکیج های ارزان تمامی طراحی ها به صورت اختصاصی و کاملا طبق نیاز شما طراحی می‌گردد.
پس‌ از ارسال طرح اولیه سایت شما می تواند تغییرات لازم را تا رسیدن کامل به طرح مورد نظر از طریق پرتال کاربری به کارشناسان اعلام فرماید. در این قسمت تغییرات اصلی طراحی سایت انجام می‌شود تا طرح نهایی مورد تائید قرار گیرد.


کدنویسی و برنامه نویسی

پس از تائید طرح نهایی سایت کدنویسی و برنامه نویسی آغاز می گردد. شما می‌توانید روند تکمیل پروژه خود را به صورت آنلاین مشاهده نماید و از پیشرفت کدنویسی و برنامه نویسی آن در هر زمان مطلع شوید.


آزمایش و آموزش

پس از اتمام کدنویسی و برنامه نویسی محتوا و تصاویر به سایت اضافه می گردد و پس از آن وارد مرحله آزمایش می شویم در مرحله آزمایش کارفرما تمامی قسمت های سایت را بررسی می فرماید تا کاملا با توافقات اولیه مطابقت داشته باشد و پس از تائید نهایی سایت آماده شده کار آموزش پنل مدیریت آغاز می گردد.


آموزش پنل مدیریت

آموزش پنل مدیریت برای طراحی سایت در کانادا و جهان به صورت آنلاین انجام می‌شود و تمامی مراحل توسط متخصص آموزش داده می‌شود در آموزش آنلاین شما می توانید سوالات خود را به صورت آنلاین مطرح نماید تا مسوول آموزش ایتروز همان زمان پاسخگوی سوالات شما باشد.

توجه داشته باشید کیفیت و زمان آموزش آنلاین پنل مدیریت با آموزش های حضوری تفاوتی ندارد.


بارگذاری و پرداخت نهایی

پس از اتمام آموزش وب سایت بر روی دامنه اصلی بارگذاری می‌شود. توجه داشته باشید در ابتدای ویرایش و ایجاد در پنل مدیریت شاید اشتباهاتی را داشته باشید که پس از بارگذاری سایت بر روی دامنه اصلی با کوچکترین اشتباه اطلاعات از بین می رود پس برای رفع این مشکل و حرفه ای شدن در ایجاد و ویرایش و… تا یک ماه می توانید از پنل آموزشی استفاده نماید و تغییرات را بر روی آن پنل اعمال بفرماید تا کاملا با محیط پنل مدیریت اصلی که بر روی دامنه اصلی است آشنا شوید. پس از اینکه اطلاعات سایت بر روی دامنه اصلی بارگذاری شد از طریق پرتال کاربری مابقی حساب طراحی سایت را پرداخت می نماید.


کیفیت نرم افزار و سخت افزارها

همانطور که پیش تر گفته شد رسالت ایتروز گسترش تجارت شما در فضای مجازی است با محاسبه کمترین قیمت. از آنجا که هدف ما افزایش فروش و معرفی خدمات شما است نیاز به استفاده از نرم افزار ها و سخت افزار های با کیفیت برای رقابت در فضای مجازی با دیگر سایت ها می‌باشد از این رو می توانیم تضمین نمایم تمامی تجهیزات ایتروز که شامل نرم افزارها و سخت افزار های تحت وب بر روی هاست و سرور استفاده می شوند از کیفیت بالایی برخوردار هستند و کانفینگ حرفه ای بر روی آنها صورت گرفته. مجموعه ایتروز از طراحی سایت،‌کدنویسی و برنامه نویسی، هاستینگ و سرور، سئو و امنیت متشکل از متخصصان زبده می‌باشد و تمامی مراحل انجام پروژه از کارشناسی تا پشتیبانی توسط متخصصان انجام می‌پذیرد.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش کلیه پکیج های طراحی سایت به غیر از پکیج های ارزان شامل یک سال گارانتی سورس سایت می باشد. گارانتی سورس سایت به این معنی است در سال اول اگر در هر زمان یا به هر دلیلی سایت از بین رفت اطلاعات مانند روز اول برگزدانده می‌شود البته تا به امروز چنین مشکلی برای هیچ یک از سرویس ها پیش نیامده اما این تضمینی از ارائه کیفیت پکیج های طراحی سایت ایتروز می‌باشد. همچنین از طریق آکادمی تجارت آنلاین می توانید مقالات مفید در رابطه با تجارت آنلاین مطالعه بفرماید.

آکادمی تجارت آنلاین

پشتیبانی طراحی سایت در کانادا

تمامی پکیج های طراحی سایت یا طراحی سایت سفارشی شامل پشتیبانی از طریق ارسال تیکت و پیام‌ رسان های مشخص شده در قسمت تماس با ما می باشند. همچنین برای تمدید سرویس می توانید به صورت سالانه از طریق پرتال کاربری سرویس خود را به صورت آنلاین تمدید نماید که تمدید تنها شامل هزینه دامنه و هاست سرویس می باشد.

مدیریت و نگهداری

پس از آموزش آنلاین به راحتی می توانید سایت خود را مدیریت نماید اما اگر‌ تمایلی ندارید ایتروز می‌تواند سایت شما را مدیریت نماید. همچنین نگهداری از سایت در سال اول رایگان می باشد و در سال های بعدی با توجه به نیاز خود می توانید سایت را گارانتی نماید. سرویس های ایتروز بدون گارانتی در سال های بعدی با پرداخت هزینه سرویس فعال است اما شامل گارانتی سورس سایت نمی‌گردد.

ارائه خدمات طراحی سایت در کانادا

ایتروز مشاور و مجری تجارت آنلاین مورد تائید بانک پاسارگاد و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن می باشد. هدف ما افزایش فروش و گسترش کسب و کار شما در فضای مجازی است و در این امر همراه حرفه ای شما در تجارت آنلاین هستیم و مفتخریم شما را در این راستا همراهی نمایم. لطفا از بخش های دیگر سایت دیدن بفرماید.

 

طراحی سایت | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی اپلیکیشن | سئو سایت

 


منبع » آکادمی ایتروز