تعرفه قالب سایت چگونه محاسبه می شود و تفاوت قیمت قالب سایت در چیست تعرفه قالب سایت وردپرس، استاتیک و داینامیک

تعرفه قالب سایت

همانطور که می دانید زیبایی در قالب سایت نقش مهمی در جذب مخاطب دارد. استفاده از رنگبندی زیبا، رعایت استانداردهای UI ، بهینه سازی سایت و… نقش مهمی در رضایت کاربر و جذب آن دارد. اگر به فکر افزایش درآمد از طریق سایت هستید و می خواهید سایت کاربردی داشته باشید بنابراین باید اهمیت زیادی به قالب سایت دهید زیرا اولین برخورد کاربر با سایت شما قالب آن است و اگر به سرعت و در کمترین زمان بتواند به راحتی به خواسته خود برسد احتمال رضایت در آن افزایش می یابد اما اگر اینطور نباشد شاید آن کاربر تبدیل به مشتری شما نشود و جذب سایتی شود که مشکلات سایت شما را نداشته باشد. حال می خواهیم قالب های مختلف را بررسی نمایم.

تعرفه قالب سایت آماده

تعرفه قالب سایت آماده بسیار ارزان است البته این ارزان بودن قالب سایت بی دلیل نیست. قالب سایت های آماده عمدتا توسط شرکت های خارجی تولید می شود و به قیمت حدود ۴۰ تا ۷۰ دلار به فروش می رسند. این قالب ها طی ماه ها به روز رسانی می شوند و باگ های آن گرفته می شود یعنی در ابتدای فروش قالب ها با مشکلاتی همراه هستند. اما چطور یک قالب ۷۰ دلاری در ایران به قیمت ۵۰ هزار تومان به فروش می رسد؟
قبل از اینکه به موضوع بالا بپردازیم باید درباره قالب های نال کمی توضیح دهیم با اینکه در مطلب قالب نال چیست کامل به این موضوع پرداخته ایم. قالب نال قالب هایی هستند از نسخه های اولیه قالب های اورجینال که ادمین سایت های دانلود قالب رایگان برای افزایش بازدید این قالب ها را خریداری نموده و در سایت به صورت رایگان منتشر می نماید. متاسفانه چون نسخه اولیه این قالب ها برای دانلود در سایت ها موجود است اکثرا مشکلات کدنویسی و باگ دارند. حال دوستان عزیز ایرانی این قالب ها را به صورت رایگان دانلود کرده و در سایت خود با قیمت ناچیزی به فروش می رسانند. اگر به انگلیسی در اینترنت قالب مورد نظر خود را همراه با کلمه وnull تایپ کنید نیازی به پرداخت ۵۰ هزار تومان نخواهید بود.
در مطلب تفاوت قالب پرمیوم و سفارشی کامل به این موضوع پرداخته ایم که چرا هزینه قالب سفارشی از قالب های آماده بیشتر است و چرا قالب های سفارشی از پرمیوم بهتر هستند.

تعرفه قالب سفارشی

تعرفه قالب سفارشی عمدتا بستگی به طراحی ، امکانات ، کدنویسی و استفاده ار اسکریپت های مختلف دارد. قالب سفارشی مختص به نیاز شما طراحی می شود پس طراحی اولیه سایت نقش مهمی در آن دارد. زیبایی در طراحی قالب سایت سفارشی بسیار حائز اهمیت است. گام بعدی امکانات سایت است که در قیمت سایت تاثیر گذار است. وب سایت را می توان به طریق های مختلف کدنویسی کرد اما ما در طراحی قالب سفارشی کدنویسی بدون خطا و همچنین به غیر از استفاده از کدنویسی اچ تی ام ال و سی اس اس از کدنویسی گوگل هم استفاده خواهیم کرد تا با استانداردهای سئو قالب طراحی گردد. برای قیمت دهی طراحی سایت سفارشی نیاز به بررسی خواسته کارفرما می باشد.

تعرفه قالب سایت استاتیک

قالب های سایت استاتیک صفحات ثابتی هستند که در کاربردهای مختلفی از آن استفاده می شود. اگر سایت با طراحی حرفه ای، اطلاعات ثابت و سرعت عالی می خواهید طراحی سایت استاتیک بهترین انتخاب است. اگر می خواهید درمورد طراحی سایت استاتیک اطلاعات بیشتری کسب نماید مطلب طراحی سایت استاتیک را مطالعه بفرماید. قیمت طراحی سایت استاتیک به صورت صفحه ای براورد می شود. صفحه مستر از صفحات دیگر قیمت بیشتری دارد.

 

منبع » آکادمی ایتروز