طراحی اپلیکیشن رایگان با امکان مدیریت و به روز رسانی آنلاین و آفلاین قابل تغییر هم زمان در سایت و اپلیکیشن از طریق

طراحی اپلیکیشن و سایت

ایتروز همواره در تلاش است از کسب و کارهایی که می خواهند در فضای مجازی تجارت آنلاین خود را راه اندازی نمایند حمایت کند. هدف اصلی ما تنها طراحی سایت یا طراحی اپلیکیشن نیست بلکه ارائه روش ها و راه کارها برای گسترش تجارت و فروش در فضای مجازی است. از این رو ما کسب و کارها را به سه دسته تقسیم نموده ایم. کسب و کارهایی که به تازگی می خواهند تجارت آنلاین خود را راه اندازی نمایند. کسب و کارهایی که می خواهند کسب و کار خود را ارتقا دهند و کسب و کارهایی که در نقطه ای هستند که می خواهند کسب و کار خود را گسترش دهند. ما توسط این سه دسته بندی سرویس های خود را تحت نام پایابیز ارائه می کنیم که در سه سطح پایابیز پایه ، پایابیز پیشرفته و پایابیز حرفه ای قابل استفاده است.

تمام امکاناتی که در این پکیج ها است برای شروع تجارت آنلاین در سطح پایه تا حرفه ای طبق تجربه و تخصص طبقه بندی شده. در اصل نگاه پکیج های طراحی سایت برنامه ریزی برای تجارت در فضای مجازی است که کسب و کارها با هر بودجه ای بتوانند تجارت خود را آغاز نمایند و سپس با درآمد زایی بتوانند آن را گسترش دهند و ارتقا بخشند. در پکیج ها علاوه بر امکانات پیشرفت کسب و کار شما مدنظر قرار گرفته شده. حال با توجه به صحبت های گفته شده از آنجا که ما خود را حامی کسب و کارهایی که می خواهند تجارت خود را آغاز کنند می دانیم بنابراین اپلیکیشن رایگان در اختیارشان قرار می دهیم.

اپلیکیشن رایگان

اپلیکیشن رایگان بر روی پکیج پایابیز پایه ارائه می شود. این پکیج علاوه بر اپلیکیشن رایگان دارای گواهینامه SSL برای ارتقا امنیت و سئو سایت بر روی سایت نصب می گردد.
از امکانات دیگر پکیج پایابیز پایه امکان ثبت دامنه و هاست رایگان است که پس از سفارش برای شما به صورت آنلاین ثبت می گردد. پس از طراحی سایت و مشاهده روند تکمیل پروژه به صورت آنلاین از ابتدا تا انتهای طراحی سایت آموزش حضوری برای پنل مدیریت طی یک تا دو جلسه برگزار می گردد تا شما به راحتی بدون داشتن علم طراحی سایت بتوانید وب سایت و اپلیکیشن خود را مدیریت نماید. پس از آموزش حضوری قادر خواهید بود اپلیکیشن خود را مدیریت نماید.

امکانات اپلیکیشن رایگان

طراحی اختصاصی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن شامل گرافیک و رنگبندی آن به صورت اختصاصی طراحی می گردد. برای اپلیکیشن لوگوی اختصاصی با نام مورد نظر شما طراحی و ارائه می گردد.

مدیریت اپلیکیشن

مدیریت محتوا و تصاویر اپلیکیشن به صورت داینامیک و نامحدود می توانید مطالب و خدمات خود را منتشر نماید و یا محصولات خود را به نمایش بگذارید.

مشاهده آفلاین

به صورت آفلاین و بدون اینترنت می توانید مطالب اپلیکیشن را مطالعه بفرماید.

 

منبع » آکادمی ایتروز