aeroadmin نرم افزار کنترل از راه دور رایگان یکی از بهترین نرم افزار‌های کنترل از راه دور با امکانات کامل و پرتابل البته رایگان می‌باشد.


aeroadmin نرم افزار کنترل از راه دور رایگان

نرم افزارهای بسیار با کیفیتی مانند تیم‌ویور و انی دسک در سال های گذشته وجود داشت که متاسفانه در حال حاضر برای ایران خدمات ارائه نمی کنند.
تیم محتوای ایتروز در بررسی های خود نرم افزارهای کنترل از راه دور بسیاری را بررسی و اجرا نمود که در این مطالعه نرم افزار aeroadmin امکانات تکمیل و رایگان در اختیار کاربر قرار می دهد که از طریق لینک زیر قابل دریافت است. آموزش نرم افزار aeroadmin به صورت تصویری در ادامه قرار دارد.


www.aeroadmin.com

aeroadmin نرم افزار کنترل از راه دور رایگان


امکانات نرم افزار کنترل از راه دور aeroadmin

پرتابل : یکی از بزرگترین مزیت نرم افزار aeroadmin نسخه پرتابل آن است. شما پس از دانلود نرم افزار بدون نصب می توانید از آن استفاده کنید. همچنین به دلیل حجم بسیار کم این نرم افزار به سرعت قابل دانلود و قابل حمل بر روی فلش مموری می باشد.

سیستم عامل‌ها: نرم افزار aeroadmin سازگار با سیستم عامل ویندوز، مک و لینوکس است.

انتقال فایل: از طریق کنترل از راه دور این نرم افزار می توانید انتقال فایل انجام دهید.

انتقال صدا: در هنگام کنترل از راه دور دسکتاپ هم زمان می توانید به صورت صوتی صحبت کنید.

محیط ساده، استفاده آسان و کاربرپسند برخی از ویژگی های نرم افزار کنترل از راه دور aeroadmin می باشد و امکانات دیگری که ما مهم ترین آنها را ذکر کردیم.


آموزش نرم افزار کنترل از راه دور aeroadmin

برای شروع نرم افزار را دانلود و نصب نرم افزار می کنیم توجه داشته باشید دو سیستم که می خواهند امکان دسترسی از راه دور داشته باشند باید نرم افزار را دانلود نمایند. سپس سیستمی که می خواهد دسکتاپ خود را به اشتراک بگذارد Your Id خود را به شخص که می خواهد دسترسی را در دست بگیرد اعلام می نماید. سپس شخص در دست گیرنده کنترل در قسمت Client Id کد را وارد می نماید.
به همین سادگی‌ارتباط برقرار می شود در زیر نحوه کنترل از راه دور از طریق نرم افزار aeroadmin آموزش داده شده.

 

منبع » آکادمی ایتروز