طراحی سایت شرکتی و پیاده سازی استانداردهای طراحی سایت کاربرپسند بازاریابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی برای پیشی از رقبا و تثبیت جایگاه در فضای مجازی با ایتروز.

چرا طراحی سایت شرکتی ؟

بقای تجارت به فروش محصولات و یا معرفی خدمات آنها است. در گذشته روش های فروش با روش های نوین امروز متفاوت بود می توان گفت فروش در گذشته بسیار دشوار تر از امروز بوده. امروز با روش های نوین تجارت آنلاین می توان محصولات و خدمات خود را با امکانات بسیار ویژه و خاص در دسترس مشتریان قرار داد. امروزه با استفاده از روش های نوین تجارت دیگر نیازی به استفاده از روش های دشوار تجارت سنتی نیست. اگر بخواهیم به تعریف چرا طراحی سایت شرکتی بپردازیم باید گفت از طریق طراحی سایت شرکتی مشتریان می توانند در هرجا محصولات و خدمات شما را در طول شبانه روز مشاهده نمایند و از آخرین محصولات و خدمات شما اطلاع پیدا کنند. با صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان بیشتری می توانند با تجارت شما آشنا شده و از آن بهره مند شوند. حال اگر امکانات خاصی را مطابق با نیاز مشتری به آن ارائه دهید می توانید شانس تبدیل کاربران را به مشتری افزایش دهید.

طراحی سایت شرکتی

هدف ما تنها طراحی سایت نیست بلکه مشاوره برای پیاده سازی بهترین حالت کسب و کار شما برای افزایش فروش و گسترش آن در فضای مجازی می باشد. ما می خواهیم شما در کنار ورود به اینترنت و فضای مجازی بتوانید از تمام ظرفیت های آن بهره مند شوید. طراحی سایت اولین قدم برای ورود به تجارت آنلاین می باشد. با طراحی سایت شرکتی مختص به نیازهای شما و مشتریان می توانید ارتباط نزدیکی را با مشتریان خود ایجاد نماید. با طراحی سایت کاربرپسند و مطابق با نیاز مشتری می توانید کاربران را تبدیل به مشتریان خود کنید. پیاده سازی سایت کاربرپسند زمانی میسر می شود که اطلاعات دقیقی از فعالیت شما به صورت طبقه بندی شده و مطابق با استانداردهای طراحی سایت و UI توسط تیم طراحی سایت تحلیل و پیاده سازی شود. هر چقدر این پیاده سازی حرفه ای تر صورت پذیرد سایت کاربرپسند تر می شود.

در اکثر طراحی سایت ها دیده شده طراحان تنها به طراحی سایت فکر کرده و سعی می کنند سایتی را برای کارفرما پیاده سازی نمایند اما چقدر این سایت پیاده سازی شده کاربردی و قابل استفاده است متاسفانه می توان گفت این سایت ها بیشتر دکور هستند تا وب سایت.
برای پیاده سازی سایت کاربرپسند باید برای تمامی قسمت ها مانند طرح ، محتوا ، UI و… برنامه داشت و برای تک تک موارد هدف گذاری کرد. اگر مشتریان شما پس از ورود به سایت بتوانند به سرعت به نیازهای خود دسترسی پیدا کنند شانس موفقیت شما برای جذب آنها بیشتر می شود. برای اینکار باید مواردی را رعایت کرد تا مشتریان را جذب نماید.

طراحی سایت شرکتی رقابتی

در هر صنف شرکت های مختلفی طراحی سایت انجام داده اند و در اینترنت فعالیت می نمایند. اگر می خواهید تجارت خود را گسترش دهید باید در فضای مجازی با از رقبای خود برتر باشید. ما به مشتریان خود توصیه می کنیم اگر قصد رقابت در فضای مجازی دارند از ابتدا به این نکته توجه نمایند و طراحی سایت را برپایه رقابت در اینترنت پیاده سازی نمایند. اگر دقت کرده باشید در صنف های مختلف سایت هایی هستند که اگر در مورد مطالب مختلف اما مرتبط با آن صنف در گوگل جستجو کنید شاید لینک های مختلف از آن سایت را در جستجوهای مختلف مشاهده نماید که به هیچ وجه اتفاقی نیست. یکی از موفقیت های سایت های رقابتی دیده شدن در گوگل و موتورهای جستجو می باشد. زیرا با دیده شدن در گوگل شانس بالایی برای مراجعه کاربر به آن سایت و در نهایت آشنایی کاربر با محصولات و خدمات است. هر چقدر سایت شما نصبت به سایت های رقبا در جایگاه بالاتری در گوگل قرار بگیرد شانس دیده شدن شما توسط کاربران افزایش می یابد. برای بیشتر دیده شدن و رسیدن به بهترین جایگاه موتور جستجوگر گوگل باید سایت سئو یا بهینه سازی برای موتورجستجو شود تا بهترین رتبه بدست بیاورد. اگر می خواهید سایت رقابتی داشته باشید از ابتدا طراحی سایت را بر پایه سئو انجام دهید تا با شروع به فعالیت در اینترنت بهترین رتبه ها را بدست آورید. مشاوران ما بهترین روش ها و معماری ها را برای پیاده سازی اهداف شما در تجارت آنلاین به شما پیشنهاد می کنند.

طراحی سایت سفارشی

برای دریافت بهترین نتیجه در نتایج گوگل در کنار سئو نیاز به طراحی سایت سفارشی می باشد. قالب سایت باید با توجه به نیاز شما طراحی گردد تا از کمترین اسکریپت ها و کدها در آن استفاده شود. طراحی قالب سفارشی باعث شده سایت با سرعت بالایی باز شود و همین امر باعث می گردد کاربر تمایل بیشتری برای گردش در سایت شما و دریافت اطلاعات از آن را داشته باشد. در طراحی سایت سفارشی متخصصین ایتروز بهترین روش ها را برای پیاده سازی سایت کاربرپسند و پرسرعت را به شما پیشنهاد می کنند.

بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

پس از طراحی سایت شرکتی و پیاده سازی صحیح نسخه کسب و کار آنلاین شما با توجه به استانداردها بستری را آماده کرده اید تا کاربران را با خدمات و محصولات خود آشنا نماید. حال نوبت به معرفی آن به کاربران اینترنت رسیده. روش های بسیاری برای معرفی محصولات و خدمات وجود دارد اما باید بهترین روش ها که مطابق با محصول، خدمات و نیاز کاربر باشد چیست؟ نحوه فروش و معرفی هر محصول نصبت به مشخصات آن در فضای مجازی متفاوت است و باید راهکار مختص به آن ارائه نمود. بنابراین بازاریابی و تبلیغات اینترنتی با بررسی جنبه های مختلف آن محصول و خدمات طبق نظر کارفرما معرفی و پیاده سازی می گردد. با استفاده از بهترین روش های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی از رقبای خود متمایز باشید و کاربران را به کسب و کار خود جذب نماید. شعاع مشتریان را بدون محدودیت زمانی و مکانی در اینترنت گسترش دهید و جایگاه خود را تثبیت کنید. ما به شما کمک می کنیم چگونه تجارت خود را شروع کنید، آن را گسترش دهید و جایگاه خود را در فضای مجازی و آن کسب و کار تثبیت نماید.

 

منبع » آکادمی ایتروز