همکاری در فروش محصولات ایتروز فقط از طریق اینترنت با شرایط عالی در همکاری و پرداخت.


سیستم همکاری در فروش ایتروز چیست؟

روشی برای جذب مشتری از طریق اینترنت می باشد. این روش تنها نیازمند موبایل هوشمند یا کامپیوتر بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی است. تمام مراحل سیستمی بوده و در هر زمان و هر مکان می توانید شروع کنید. اگر شما بازاریاب اینترنتی و یا فعال در حوزه فناوری اطلاعات هستید این یک موقعت عالی برای همکاری است.

سیستم همکاری در فروش ایتروز چگونه کار می کند؟

هر شخصی می تواند با ایجاد حساب در سایت ایتروز به آدرس my.itroz.com و کلیک بر روی گزینه بازاریابی این امکان را فعال نماید. از طریق این امکان شما قادر خواهید بود از دو طریق متنی و بنری وب سایت ایتروز را تبلیغ نماید. برای این منظور سیستم لینک منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهد که از آن طریق می توانید وب سایت ایتروز را تبلیغ نماید. پس از آن هر کس که از طریق لینک شما وارد سایت ایتروز شود و خرید انجام دهد پورسانت آن به حساب شما واریز خواهد شد.

همچنین از قسمت بازاریابی می توانید درآمدهای خود و امکانات دیگر را مدیریت نماید.

برداشت وجه و پورسانت ها ؟

سقف برداشت وجه در سیستم ما از اولین خرید مشتری قابل برداشت می باشد. یعنی شما با دریافت اولین مشتری و اولین خرید قادر خواهید بود پورسانت خود را از سیستم به صورت خودکار دریافت نماید. درصد پورسانت ها 5 درصد قیمت کل محصول می باشد.

محصول ارائه شده چیست؟

محصولات ارائه شده توسط ما پکیج های نرم افزاری تحت وب شامل دو بخش کلی پکیج های پایابیز و پایاشاپ  می باشد که توسط ایتروز پیاده سازی و پشتیبانی میگردد.

همکاری در فروش محصولات ایتروز مختص چه افرادی است ؟

افراد فعال در حوزه فناوری اطلاعات و کسب و کارهای اینترنتی شامل وب سایت های موزیک، خبری ، فروشگاهی و در کل وب سایت هایی با بازدید بالا این پتانسیل را دارند تا به راحتی درآمد بالایی برای خود کسب کنند. اشخاص هم از این قاعده مستثنا نیستند و می توانند با ارسال لینک برای مشتریان خود آنها را ترغیب به خرید از ایتروز نمایند و پورسانت خود را دریافت نمایند.

معرفی ایتروز و کسب درآمد

لینک ایجاد شده در قسمت بازاریابی پورتال کاربری را به دوستان خود ارسال کنید و با خرید آنها کسب درآمد نماید. اگر از مشتریان ما هستید از این طریق می توانید تمدید پکیج های خود را رایگان ثبت نماید.

از طریق پورتال کاربری بر روی بازاریابی کلیک کرده و کسب درآمد نماید.

 

منبع » آکادمی ایتروز