ایتروز طراحی سایت ارزان و حرفه ای با قیمت ارزان و تحویل سریع استفاده از قالب های حرفه ای و امکانات عالی

طراحی سایت ارزان و حرفه ای

در سایت ایتروز می توانید با کمترین هزینه سایت طراحی کنید ارزان ترین طراحی سایت را به راحتی می توانید سفارش دهید. امکانات حرفه ای سایت های ارزان ایتروز این قالب ها را بسیار محبوب کرده. در کنار طراحی سایت ارزان ما خدمات حرفه ای برای طراحی سایت اختصاصی ارائه می نمایم. برنامه نویسی حرفه ای سایت بر روی بهترین فریم ورک های جهان در دو سطح فرانت اند و بک اند. از آنجا که ایتروز متخصص در تولید و توسعه نرم افزار های تحت وب است بنابراین خدمات صفر تا صد طراحی سایت را در اختیار شما قرار می دهد. اگر با کمترین قیمت می خواهید سایت ارزان و با امکانات عالی داشته باشید و یا ایده خود را پیاده سازی نماید در تمامی موارد ایتروز همراه حرفه ای شما در طراحی سایت و تجارت آنلاین می باشد.

تفاوت طراحی سایت ارزان و حرفه ای

اما چه تفاوتهایی در طراحی سایت ارزان و حرفه ای وجود دارد. در مطالب قبلی مانند طراحی سایت ارزان، طراحی قالب وردپرس ارزان ، طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای صحبت های زیادی در رابطه با طراحی های ارزان و حرفه ای شده است اما در این مطلب می خواهیم به صورت کامل این دو را بررسی نمایم. برای طراحی سایت در وهله اول باید در نظر داشته باشید انتظار شما از سایت چیست. بهتر بگویم ایده شما از طراحی سایت چیست آیا ظاهر سایت برای کسب و کار شما اهمیت دارد و یا امکانات خاصی را می خواهید در سایت پیاده سازی کنید؟ آیا برنامه های کوتاه و بلدمدت برای توسعه کسب و کار خود در فضای مجازی دارید و می خواهید درآمد خود را افزایش دهید؟ اگر جواب سوالات منفی است شما نیازی به طراحی سایت حرفه ای ندارید و می توانید سایت ارزان سفارش دهید اما اگر غیر این است سایت حرفه ای خود را استارت بزنید.

ایتروز ارزان ترین پکیج های طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی را ارائه می نماید پس اگر نیاز به سایت ارزان دارید نگران نباشید. قبل از هر سفارشی بهتر است فارغ از قیمت به کاربرد آن بیندیشید و در نظر داشته باشید آن محصول چقدر برای شما کاربرد دارد. خیلی از مشتریان فکر می کنند تنها قیمت در طراحی سایت اهمیت دارد و پس از سفارش متوجه تفاوت های سایت های ارزان با سایت های حرفه ای می شوند. برخی می خواهند سایت های حرفه ای را با قیمت های ارزان بخرند و در ظاهر به خواسته خود میرسند اما پس از مدتی پشیمان می شودند. ما می خواهیم چرای این موضوع را بررسی کنیم.

در این شکی نیست قالب های سایت های ارزان از بهترین قالب های جهان انتخاب شده اند و امکانات بسیاری دارند اما تمام این امکانات برای ما قابل استفاده است؟ قطعا خیر زیرا در قالب های آماده برای جذب بیشتر افراد سعی شده امکانات زیادی در قالب قرار گیرد تا هر کس نصبت به سلیقه خود آن را تنظیم نماید. گرچه این امکان از دید کاربر بسیار جذاب است اما باعث تولید اسکریپت ها و کدهای اضافی شده و مکس نرم افزار را بالا می برد به همین دلیل سایت دیر لود می شود. این اولین نقطه ضعف قالب های آماده می باشد که با بهینه سازی سایت تا حدود زیادی قابل رفع است و در صورت نیاز ایتروز آن را برای شما بهینه می نماید تا سرعت لود افزایش یابد اما بخش هایی هستند که قابل بهینه سازی نیستند. همانطور که در ابتدا اشاره شد اگر می خواهید سایت رقابتی داشته باشید استفاده از قالب های آماده گزینه مناسبی نیست زیرا موتورهای جستجو بسیار به سرعت سایت اهمیت داده و امتیاز بالایی برای آن در نظر می گیرند. اگر سرعت سایت برای شما اهمیت ندارید این ضعف را نشان قدرت در نظر بگیرید و می توانید از طریق امکانات قالب ها آنها را مدیریت نماید.

قالب های آماده ارزان قالب هایی هستند که طراحی شده اند و شما می توانید بخش های داخلی آن را توسط امکاناتی که ان قالب در اختیار شما قرار می دهد تغییر دهید. در طراحی سایت حرفه ای شما می توانید از ابتدا قالب را به سلیقه و رنگ بندی سازمانی خود طراحی نماید و تمامی بخش ها پس از طراحی اولیه قابل تغییر است. در طراحی حرفه ای و تولید قالب اختصاصی تنها اسکریپت ها و کدهای مورد نیاز شما تولید خواهد شد که بسیار سرعت سایت را افزایش خواهد داد. بنابراین در طراحی سایت حرفه ای کاملا می توانید قالب سایت منحصر به فرد داشته باشید.

طراحی قالب اختصاصی باعث شده سرعت سایت افزایش پیدا کرده و اطلاعات با سرعت بیشتری در صفحه لود شودند. در نظر داشته باشید اگر قالب شما سنگین باشید اطلاعات زیادی را در آن نمی توانید نمایش دهید زیرا سایت بسیار کند خواهد شد اما وقتی قالب سبکی داشته باشید اطلاعات بیشتر با سرعت بهتر لود می شود و همین امر از جهات مختلف در سئو سایت شما تاثیر مثبت دارد. وقتی قالب اختصاصی طراحی می شود با رضایت مشتری می توان کدنویسی را با توجه به استانداردهای گوگل انجام داد تا پس از بارگذاری آن سایت محبوبیت بالایی در گوگل داشته باشد و همین امر باعث می شود افراد بیشتری سایت شما را از طریق موتورهای جستجو مشاهده کنند

در سایت های آماده برای اضافه کردن امکانات مختلف نیاز به نصب افزونه است اما در سایت های حرفه ای تمامی موارد در قالب برنامه نویسی می شود، از آنجا که سایت های حرفه ای به دسته های مختلف تقسیم بندی می شوند می توان گفت برخی از آنها که بر روی سیستم های محتوا قرار دارند و قالب اختصاصی برایشان طراحی می شود اکثر امکانات در قالب برنامه نویسی شده و از افزونه های کمتری استفاده می شود آن دسته از سایت هایی که از فریم ورک های اختصاصی استفاده می کنند تمامی موارد برنامه نویسی می شود به همین دلیل سرعت سایت افزایش می یابد اما چرا؟

استفاده از افزونه در سایت های ارزان باعث شده اسکریپت ها و کدهای آن افزونه به سایت اضافه شود فرض کنید هر افزونه برای نمایش صحیح یکسری کد به قالب اضافه می نماید که همین امر باعث می شود سرعت لود سایت کم شود. اما در سایت های حرفه ای به جای استفاده از افزونه بخش های مختلف برنامه نویسی شده تا بار کمتری به سایت اضافه شود.

برای پیاده سازی ایده های خاص نیاز به طراحی سایت حرفه ای می باشد زیرا پیاده سازی آن در سایت های ارزان امکان پذیر نیست و یا کیفیت مناسبی را در اختیار کاربر قرار نمی دهد. بنابراین طراحی سایت حرفه ای لازم است. برای سایت های معمولی بدون در نظر گرفتن موارد فوق طراحی سایت ارزان پیشنهاد می شود.

جمع بندی

برای پیاده سازی ایده ها و داشتن سایت رقابتی با ظاهر منطبق با سلیقه خود نیاز به طراحی سایت حرفه ای است اما اگر هدف تنها نمایش اطلاعات بدون در نظر گرفتن رتبه، سرعت و حساسیت در ظاهر است طراحی سایت ارزان و یا طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان بهترین گزینه می باشد.

منبع » آکادمی ایتروز